Lajmet

16 Maj 2017 Takimi i ministres Ahmetaj me Ministrin e Jashtëm të Estonisë Sven Mikser Prishtinë, 16 maj 2017 - Ministrja e Integrimit Evropian, Mimoza Ahmetaj, priti sot në një takim pune, Ministrin e Punëve të Jashtme të Estonisë, Sven Mikser. Në një takim të përzemërt dhe...
30 Maj 2017 Zëvendës Ministrja Statovci Demaj priti në takim Ambasadorin Irlandez, Sh.T. z. Pat Kelly Prishtinë, 30 maj 2017 – Zëvendës Ministrja për Integrim Evropian, znj. Anila Statovci-Demaj priti në takim Ambasadorin Irlandez jo rezident, Sh. T. z. Pat Kelly.
LISTA PRIORITARE E PROJEKTEVE TE INVESTIMEVE INFRASTRUKTURORE
Ministrja Bekim Çollaku
Bekim Çollaku

KOSOVO IN UNESCO