Lajmet

16 Shkurt 2017 Ministrja Ahmetaj pret në takim njoftues Ambasadorin e Francës në Kosovë, Didier CHABERT Prishtinë, 16 shkurt 2017 - Ministrja e Integrimit Evropian, znj. Mimoza Ahmetaj, priti sot në takim Amabsadorin e Francës në Kosovë, Z. Didier CHABERT.
16 Shkurt 2017 Ministrja Ahmetaj priti në takim njoftues shefen e Zyrës së BE-së, përfaqësuesen e posaçme të BE-së,... Prishtinë, 16 shkurt 2017 - Ministrja e Integrimit Evropian, znj. Mimoza Ahmetaj, u takua sot me shefen e Zyrës së Bashkimit Evropian njëherësh përfaqësuese e...
MARRËVESHJA E STABILIZIM ASOCIIMIT - SI TË EKSPORTONI NË BE Përafrimi dhe Përkthimi i Legjislacionit të BE-së në Kosovë
LISTA PRIORITARE E PROJEKTEVE TE INVESTIMEVE INFRASTRUKTURORE
Ministrja Bekim Çollaku
Bekim Çollaku

KOSOVO IN UNESCO