Lajmet MIE

10 Gusht 2018 Ministrja Hoxha priti në takim Ambasadorin Maksymiuk, Kosova dhe Kanadaja- miqësi shembullore Prishtinë, 10 Gusht 2018 - Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka pritur në takim, Ambasadorin e Kanadasë në Kroaci, jorezident për Republikën e Kosovës, Daniel Maksymiuk, me të cilin diskutoi...
9 Gusht 2018 Ministrja Hoxha: Agjenda evropiane është agjendë që na bashkon Prishtinë, 9 Gusht 2018 - Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka zhvilluar një ligjëratë me studentët e Akademisë Verore Ndërkombëtare, ku morën pjesë 53 studentë të ardhur nga...
LISTA PRIORITARE E PROJEKTEVE TE INVESTIMEVE INFRASTRUKTURORE
Ministrja Bekim Çollaku
Bekim Çollaku

KOSOVO IN UNESCO